21

lip 22

Broda Św Mikołaja

Jeśli szukasz fantastycznego stroju na Mikołajki albo Boże Narodzenie, to rewelacyjny kostium znajdziesz na santaclaus.com.pl. Pożądane byłoby także dodać, że strój świętego Mikołaja realizowany jest z materiału, który doskonale dopasowuje się do każdej figury. Wskazane jest także nadmienić, iż strój ten składa się aż z 18 elementów, w szczególności są to:

– pasek z klamrą,

– rękawiczki,

– okulary,

– dzwoneczek świętego Mikołaja,

– worek na prezenty,

– peruka,

– brzuch świętego Mikołaja,

– czapka,

– spodnie.

Przyzwoicie jest także nadmienić, iż buty świętego Mikołaja są dostępne od rozmiaru 42 do rozmiaru 46. Należy pamiętać, że za sprawą tego, że jest dostępny sztuczny brzuch, to każdy klient może przebrać się za Mikołaja. Ubranie świętego Mikołaja to także pastorał, którym podpiera się Mikołaj. Pastorał jest w kolorze złotym, który świetnie pasuje do całości stroju. Długość pastorału wynosi 178 centymetrów, co sprawia, że doskonale pasuje do mężczyzn różnego wzrostu. W tej stylizacji Mikołaja nie może również zabraknąć nakładek na buty i rózgi, która jest elementem tradycji.

Pożądane byłoby dodać, że worek na prezenty jest produkowany z materiału, który jest odporny na ciężary a oprócz tego co istotne, to można go prać w pralce. Worek nie posiada ściągacza, za sprawą czego można prędko a oprócz tego praktycznie włożyć, jak a oprócz tego wyciągnąć prezenty. W komplecie jest także dostępny kubrak świętego Mikołaja, który jest w rozmiarze uniwersalnym. Za to spodnie są wykonane z grubego a oprócz tego puszystego czerwonego materiału. Pożądane byłoby także dodać, iż spodnie te posiadają gumkę, za sprawą czego są w uniwersalnym rozmiarze.

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz