14

mar 22

Zasiłek Kindergeld

Zasiłek Kindergeld

Naszą firmę tworzy zespół pracowników z długoletnim doświadczeniem w branży. Realizujemy usługi w zakresie spraw takich jak:

– rozliczenie podatku z Niemiec

– zwrot podatku z niemieckiego urzędu skarbowego Finanzamt z tytułu zatrudnienia

Oprócz tego świadczymy usługi dotyczące ubiegania się o zasiłek familijny a także rodzicielski z Niemiec na dzieci Kindergeld a także Elterngeld z niemieckiego urzędu Familienkasse.

Staramy się również pomagać w uzyskaniu ekwiwalentu za niewykorzystany urlop z niemieckiej kasy urlopowej Soka-Bau.

Nasze biuro, DE-TAX zapewni żeby nasz klient który skorzysta z naszych usług będzie rad z naszej współpracy. Nie działamy za pomocą pośredników co umożliwia naszym klientom na uzyskiwanie natychmiastowej informacji odnośnie do ich sprawy.

Znajdujemy się w Kujawsko-pomorskim, w Bydgoszczy ale obsługujemy klientów z całej Polski.

Tak aby móc przeprowadzić rozliczenie podatku z niemieckim urzędem skarbowym potrzebna jest karta Lohnsteuerbescheinigug, którą winien wystawić pracodawca. Termin deklaracji zależny jest od nadanej klasy podatkowej a wysokość zwrotu jest determinowana przez uzyskane przychody w trakcie całego roku jak również od zastosowanych rozliczeń. Nasze biuro zapewnia bezpłatne oszacowanie wysokości zwrotu a oprócz tego przygotuje potrzebne dokumenty, by cały tok przebiegł przy możliwie jak najmniejszym zaangażowaniu klienta. Czas oczekiwania na zwrot podatku wynosi jednak od 4 do 6 miesięcy.

Z kolei o zasiłek Kindergeld można się ubiegać do 6 miesięcy w tył od daty złożenia wniosku do urzędu Familienkasse. W takim przypadku również przygotuje potrzebne dokumenty a oprócz tego stwierdzenie i również poprowadzi sprawę o zasiłek tak żeby angażowała naszych klientów w jak najmniejszym stopniu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 19.03.2023 01:06:59)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz