17

paź 22

Profesjonalne przekłuwanie uszu

Profesjonalne przekłuwanie uszu

Prawidłowo dobrana biżuteria to piękne dopełnienie codziennych stylizacji i również wyjątkowych kreacji na specjalne okazje. Kolczyki to jeden z tych elementów, które lecz i zdobią ciało, lecz również pomagają wyrazić siebie. Jesteśmy firmą oferującą światowej sławy sprzęt a także przybory do przebijania uszu, oraz produkty służące do pielęgnacji po wykonanym zabiegu. Współpracujemy z salonami kosmetycznymi, hurtowniami, jubilerami a także aptekami. Sprzęt marki Studex® zapewnia szybkie, bezpieczne i również bezbolesne zabiegi przebijania, a dostępne w naszej propozycji preparaty pielęgnacyjne sprawiają, że sam zabieg w mgnieniu oka staje się mglistym wspomnieniem. Bez bólu, bez powikłań dla czystej przyjemności noszenia kolczyków — tak w skrócie można opisać naszą działalność.

Wszystkie produkty sygnowane przez markę Studex® powstają przy użyciu najnowszych technologii i również poprzednio trafią do naszych partnerów biznesowych, przechodzą przez rząd testów a także wymagający bieg kontroli jakości. Za sprawą tego zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość i również najbezpieczniejsze produkty.

Nasze hipoalergiczne kolczyki to małe dzieła sztuki powstające w zakładzie, w Stanach Zjednoczonych, gdzie zlokalizowana główna siedziba firmy Studex®.

Najwyższej jakości biżuterię charakteryzuje dbałość o detale. Takie przed chwilą są nasze kolczyki. Wykonane z dobrej jakości materiałów hipoalergicznych, zgodnie z najnowszymi trendami w modzie, sterylnie zapakowane stanowią towar, który docenią nawet w najwyższym stopniu wymagający klienci.

Wszystkie nasze produkty powstają w zgodzie ze standardami Unii Europejskiej a także U.S. Food & Drug Administration.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz