6

lut 23

Masterbatche

Masterbatche

Lifocolor to spółka, która istnieje na rynku europejskim już od 1988 roku. Oferuje swoim klientom najlepszej jakości koncentraty barwiące.

Kolory to fundament w przemyśle tworzyw sztucznych. Z tej racji zapotrzebowanie na koncentraty barwiące jest bardzo wysokie. Lifocolor jest znana z tego, że dopasowuje swoje produkty do oczekiwań indywidualnych klienta. Z tej racji jej oferta jest bardzo szeroka, ażeby zapewnić, że każde zamówienie złożone do Lifocolor będzie zrealizowane zgodnie z wytycznymi.

Produkty firmy są stosowane w wielu branżach. W tym także jest to sport a oprócz tego rekreacja, dom a oprócz tego ogród, automotive, opakowania, kosmetyki, zabawki, co więcej a oprócz tego produkty żywnościowe. Każdy nabywca ma inne potrzeby, co zapewnia, że oferta firmy Lifocolor pełna jest nowości, które zawsze cechują się wysoką jakością a oprócz tego spełnią dosłownie w najwyższym stopniu wymagające oczekiwania.

Choć główna lokal firmy usytuowana jest w Niemczech, w Polsce Lifocolor Farbplast funkcjonuje z Bydgoszczy. Zatrudnione są tam osoby z długoletnim doświadczeniem w branży, które kontynuują misję marki a oprócz tego starają się zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszych koncentratów barwiących. Oferta jest przez cały czas poszerzana o nowe produkty, za sprawą czego staje się coraz to bardziej różnorodna. Lifocolor oferuje koncentraty barwiące w bardzo przystępnych cenach, co sprawia, że korzystają z nich zarówno duże przedsiębiorstwa produkcyjne, jak a oprócz tego producenci z mniejszym budżetem. Wieloletnie doświadczenie a oprócz tego świetna jakość sprawiają, że gdy chodzi o rynek polimerów to Lifocolor jest niekwestionowanym liderem.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz