21

wrz 21

Kursy masażu SPA

Kursy masażu SPA

Bio-Mas to miejsce, gdzie możecie zdobyć wykształcenie w zakresie masażu. Skoro interesuje Was niniejsza tematyka i czujecie się z nią dobrze, to koniecznie zgłoście się do nas na szkoleń. Mamy bardzo bogatą ofertę, dlatego możecie być pewni takiego, że coś na pewno u nas dla siebie znajdziecie. Kursy organizowane są w małych, klimatycznych grupach od 4 do 6 osób. To dzięki temu osoba prowadząca szkolenie jest w stanie poświęcić dużo czasu uczestnikom, lepiej przygotowując ich do wykonywania poszczególnych rodzai masażu.
Szkoła masażu posiada swą siedzibę w Kielcach. Spośród naszych usług czerpią nie tylko mieszkańcy miasta, ale także osoby, które przyjeżdżają do nas z okolic Kielc. Dziękujemy za obdarzone zaufanie. Dbamy o to, żeby każda osoba mogła wynieść od nas konieczne informacje, a co najważniejsze umiejętności. Na naszej liście szkoleń mieszczą się innowacyjne techniki masażu SPA, masaż w zabiegach SPA, masaż gorącą czekoladą, miodowy masaż rosyjski, kurs masażu balijskiego, masaż bambusem, kurs masażu lomi lomi, zaś jeszcze mnóstwo innych.
Przekonajcie się sami, że zawsze znajdziecie się pod opieką wykwalifikowanej kadry. Przeszkoliliśmy już kilkaset osób, jakie obecnie są w stanie samodzielnie wykonywać konkretne zabiegi.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 19.06.2022 16:36:44)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz