13

cze 22

Kurs instruktor pilates

Kurs instruktor pilates

Poszukujesz aktywności, która wzmocni Twoje ciało, wyrzeźbi sylwetkę i poprawi postawę? Wypróbuj pilates, który zapewni równowagę lecz i ciała, ale także umysłu. Zapraszamy do Akademii Diamond Pilates, w której organizujemy kurs na różnych poziomach zaawansowania oraz szkolenia, szkolenie i kursy dla instruktorów. Stacjonarnie funkcjonujemy w Warszawie, ale prowadzimy też kurs online, indywidualnie i w grupach. Nasza kadra to certyfikowani nauczyciele z długoletnim doświadczeniem.

Kurs indywidualne i grupowe

Kurs indywidualne to szansa precyzyjnego dopasowania ćwiczeń do potrzeb i dyspozycja uczestnika. Instruktor, poświęcając czas zajęć wyłącznie jednej osobie, jest w stanie skupić całą uwagę na precyzyjnym wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń i wyłapaniu ewentualnych błędów. Sesje indywidualne polecamy osobom początkującym, jak i zaawansowanym. Kurs grupowe to spotkania w małych trzyosobowych grupach, pozwalających uczestnikom miewać się komfortowo a nauczycielom skupić na pracy swoich podopiecznych.

Szkolenia i szkolenie

W naszej propozycji mamy kompleksowe szkolenia, których ukończenie umożliwia na samodzielne prowadzenie zajęć w roli instruktora. Szkolenie składa się z dwóch stopni zaawansowania a każdy z nich z kilku ciekawych modułów przygotowujących przyszłych instruktorów do pracy z klientem. Organizujemy też szkolenie, podczas których uczestnicy doskonalą swoją technikę, otrzymują cenne wskazówki i spędzają czas w miłej atmosferze. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą i rozpoczęcia swojej przygody z ćwiczeniami pilates.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz