23

sie 21

Depilacja laserowa opole

Depilacja laserowa opole

Trudno zatuszować, iż depilacja włosów na ciele jest uciążliwa i bolesna. Na szczęście w dzisiejszych czasach dostępne są nowoczesne, szybkie i – co najważniejsze – trwałe formy zwalczania niechcianego owłosienia.
Czym jest depilacja laserowa?
Depilacja laserowa działa na zasadzie podgrzewania cebulki włoska przez strugę światła wydawaną przez właściwy laser. Energia wytwarza się podczas kontaktu światła z melatoniną zamkniętą w cebulce i doprowadza do nieodwracalnego uszkodzenia cebulki.
Przebieg zabiegu
Depilacja laserowa Opole oraz w wielu pozostałych miastach zazwyczaj poprzedzona jest poradą, w trakcie której kosmetolog przeprowadza wywiad, bada wygląd cery i włosków oraz wybiera na podstawie tych informacji parametry zabiegu.
Podczas wizyty obszar zabiegu naświetlany jest laserem. W zależności od charakterystyki włoska oraz stanu cery i wielkości strefy poddanej zabiegowi może on trwać od paru do chociażby kilkudziesięciu minut.
Po zabiegu niezwykle istotna jest odpowiednia pielęgnacja cery. Nie wolno miejsca poddanego zabiegowi opalać ani stosować żadnych substancji podrażniających, w tym mydła i dezodorantu. Zabronione jest również stosowanie retinolu w jakiejkolwiek postaci; doustnej bądź w postaci kremu.
Parę dni po zabiegu może utrzymywać się podrażnienie i zaczerwienienie cery, jakie samoistnie ustąpi.
Zabiegi należy przypominać co 6-8 tygodni aż do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 22.12.2021 21:03:06)

Podlinkuj wpis:

No comments yet, be the first.

Dodaj komentarz